• Latvian
01.jpg

House of Kolor history

1956.gadā, pasaulē atzīts individuālā krāsojuma speciālists, nodibina House of Kolor®  kompāniju. Viņa vārds ir Jon Kosmoski. Jon Kosmoski bija iedevis savu 40 gada chevy coupe pilsētā labākajai krāsotavai, lai uzlabotu sava auto krāsojumu. Pēc tam, kad Jon saņēma atpakaļ savu auto no pilsētā labākās autokrāsotavas, viņš saprata ka auto pārkrāsošanu var paveikt daudz labāk un viņš nosprauda sev mērķi - iemācīties kā to izdarīt.

Jon ātri iekaroja reputāciju, kā inovatīvs un labs individuālā krāsojuma speciālists. Taču lielas problēmas viņam sagādāja, tajā laikī tik ļoti populārās nitrocelulozes un alkīda emalja krāsas, kuras saules gaismā mēdzā izbalēt un plaisāt.

Jon vēlējas savos darbos izmantot labākus materiālus un ja uz to brīdi tādi materiāli tirgū nebija pieejami, tad tādi ir jāievieš. Kopā ar polimērķīmijas doktoru Jon Kosmoski sāka izstrādāt krāsas, kuras nebūtu blāvas, neplaisātu un neizbalētu. Viņu mērķis bija panākt krāsas noturību pie dažādiem klimatiskiem apstākļiem un lielām temperatūru starpībām. Kā arī krāsas nedrīkst zaudēt savas īpašības, uzklājot tās daudzās kārtās, kā tas bieži ir individuālajā krāsojumā. Kad Jon prasmes un jaunizveidotās krāsas parādījās uz automašīnām, kuras tika godalgotas dažādos šovos, cilvēki sāka runāt. Lietas gāja uz priekšu un 1965 gadā House of Kolor® kļuva slavens visā valstī, kā kompanija, kas piedāvā augstākās kvaitātes materiālus individuālajam krāsojumam.

1997. gadā House of Kolor® nokļuva Valspar kompānijas paspārnē. Jon Kosmoski joprojām spēlē svarīgu lomu House of Kolor® kompānijā. Viņš ceļo apkārt pasaulei, dalās savās idejās, pieredzē un joprojām izstrādā un uzlabo House of Kolor® produktus, kuri atzīti kā augtākas kvalitātes materiāli.

Izmantojot tikai labākās iespējamās izejvielas saviem godalgotajiem produktiem House of Kolor® pierāda sevi kā vadošā kompānija individuālo krāsojumu jomā Mūsu produktu līnija dod neierobežotu fantāziju krāsotājiem, lai tie varētu izveidot unikālus un vienreizējus toņus.
Mēs no House of Kolor® uzaicinām tevi, vienalga vai tu esi pieredzējis profesionālis, vai iesācējs, izmēģināt mūsu produktus, lai redzētu kādus vienreizējus krāsojumus varam iegūt savienojot kopā mūsu produktus un jūsu iztēli.