• English
PBC38 LIMETIME.JPG

Produkcija

INTERCOAT PEARL & FLAKE KARRIER (SG150)

sg150.jpg

SG150 ir izveidots, lai novērstu problēmas sauso pārslu vai pērļu uzklāšanā. Pārslu pērļu nesējs SG150 ir lakveidīgs produkts, kurš iekapsulē pārslas un neļauj tām pārvietoties uzklātajā lakā. Pateicoties šīm īpašībām, pārslas ir daudz vieglāk uzklāt, nav novērojama sedimentācija un pārslu pārāk liela koncentrācija vienā vietā.

FLATTENING AGENT (FAO1)

FA01.gif

FA01 ir matēšanas efekta produkts. Atkarībā no tā, cik daudz jūs vēlaties samazināt krāsojumam spīdumu, pievienojiet nepieciešamo FA01 daudzumu lakai.

ADHERTO® (AP01 and AP02) adhēzijas uzlabotāji

AP01.gif

Izmantojiet ADHERETO® , lai izvedotu labāku adhēziju starp House of Kolor® produktiem un vismām(plastmasas, metāl utml.). ADHERETO® var izmantot arī starp krāsu slāņiem. Tie ir gadījumi, kad uzklātais krāsas slānis ir pārāk ilgi nožuvis vai radušes sarežģīti slīpēšanas apstākļi.Adherelto® ir dzidrs kā laka un ir gatavs lietošanai.

ACCELERATOR (AX01)

AX01.gif

AX01 izmanto, la paātrināu žūšanas procesu, kur tas ir nepieciešams( piem., augstās krāsotavās vai uz detaļām, kuras nepieciešams ātri apstrādāt tajā pašā dienā). ACCELERATOR var tikt pievienots jebkuriem no šiem Kosmic Kolor produktiem (UC1, UFC1, UC35, UFC35, UFC19 lakām, UB un UFB krāsām, UK Kandys krāsām).