• English
01.jpg

Produkcija

HI-HEAT BLACK (HH04)

HH04.gif

Domāta dzinēja daļu krāsošanai, izplūdes sistēmu krāsošanai, vai jebkur citur, kur ir nepieciešama augsta termiskā noturība. Pēc nožūšanas HH04 piešķir virsmai iegūst pussīdošu melnu pārklājumu, kurš neplaisā, nemaina savu toni līdz pat760°C. Ar HH04 nokrāsotās daļas var tikt montētās jau pēc 1 stundas ( žūšanas pie istabas temperatūras).

METAJULS - PRISM EFFECT (MBC04) un SHIMRIN® METAJULS™

metajuls.jpg

Shimrin Metajuls b;azes krāsas ir metālikas efekta krāsas ar trīs dažāda izmēra graudiem, kuri piedāvā vienreizēju spožumu un "dzirksteli". Šīs sērijas krāsas ir uzklāt vieglāk nekā pārslas, bet darba rezultāts neatpaliek no pārslu krāsojuma. Īpaši šo krāsu efekts vērojams saules gaismā.

INTERCOAT CLEAR (SG100)

sg100.jpg

Starpslāņu laka, kas pasargā krāsojumu no līmlentes aerogrāfijas darbos. SG100 var tikt pievienota SHIMRIN® bāzes krāsām, Metallic āzes krāsām, kā arī izmantojama Kandy Koncentrate atšķaidīšanai. Šo laku var izmantot lai veiktu nelielus krāsojuma labojumus.
Svarīgi: Lietot tikai gadījumos, kad lako ar uretāna emaljas laku.

KOSMIC KROME® (MC)

kosmic-krome.jpg

Uzlabots un izstrādāts gadiem! Kosmic Krome dod jums iespējas jaunā novirzienā. Alumīnija, vara, bronzas, zelta un hroma efekts, ļauj jums iegūt pilnīgi jaunus krāsojumus. Atsauksmes no krāsotājiem nostāda šos produktus uz augstākajiem plauktiem. Jūs varat iegūt krāsojumu, kurš izskatās gluži kā īsts metāls.