• English
01.jpg

Produkcija

MARBLIZER ARTISTIC BASE COAT (MB)

mb.jpg

Marblizer Artistic bāzes krāsas piedāvā jums papildināt krāsojumu ar vienreizējus efektus. Ar Marblizer palīdzību jūs varat iegūt marmora, čūskas ādas un daudzus citus efektus. Marblizer ir universāla bāze, kuru var vienkārši nolakot vai arī iizmantot par pamatu kandy krāsām. Tās var tikt lakotas gan ar akrila emaljas gan ar uretāna lakām.

KAMELEON™ KOLORS (KF)

kf.jpg

Kameleon krsāsas ir revolucionāras bāzes krāsas, kuras maina savu toni a tkarībā no attāluma un leņķa kādā uz tām skatās. Apaļās un šķautnes virsmas palielinās šo efektu. Kameleon krāsas ir viegli uzklājamas. Pēc uzklāšanas var tikt lakotas vai nu ar akrila emaljas vai uretāna lakām.

SHIMRIN® KANDY BASE COATS (KBC)

KBC.gif

Kandy Base Coats bāzes krāsas ir Kandy un speciāli izvēlētas pērles maisījums kopā ar Shimrin® bāzes krāsām. Kandy bāzes krāsas izskatās līdzīgi kā Kandy krāsas. Tās ir viegli uzklāt un pilnīgai virsmas noklāšanai nav nepieciešams liels skaits krāsas kārtu. Tāpat kā Kandy krāsas, Kandy Bāzes krāsas pieejamas 20 dažādos toņos.

SHIMRIN® METALLIC BASES (BC and FBC)

BCglamourmetallic.gif

Pieejamas 2 veidos: raupjā un smalkā metālika. Neatkarīgi no krāsas veida, pilnīga virsmas noklāšana tiek panākta 3- 4 kārtās. Pēc tam var vienkārši nolakot vai izmantot par bāzes krāsu Kandy krāsām. Pateicoties to unikālajam ķīmiskajam sastāvam var tikt lakotas gan ar akrila, gan ar uretāna emaljas lakām.